Sardunya

Biz kimiz?

HAKKIMIZDA

Sardunya Orman Ürünleri Taşımacılık Mobilya Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2009 yılında Bursa / İnegöl’de Ümit KIRNAK ve Mehmet YAVUZ tarafından kurulmuştur. Her sene İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Mobilya Fuarı (IFF) ve bir çok yurt dışı (İNGİLTERE , HİNDİSTAN , GÜNEY KORE , GÜNEY AFRİKA) mobilya fuarlarına katılım sağlıyoruz. Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki müşterilerimizin ve yurt dışındaki müşterilerimizin ürünlerimize göstermiş olduğu ilgi ve alaka, bizlerin başarısını en iyi şekilde takdir eden ve ödüllendiren unsurlardır.

Sardunya Koltuk olarak, mobilya sektöründe faaliyete başladığımız günden bu yana, gerek kalite ve tasarım anlamında, gerekse hizmet ve müşteri memnuniyeti alanında her geçen gün gelişme göstermekteyiz. 2014 yılına gelindiğinde ürün gamında modernizasyon yapmak ve Yeni pazarlara girebilmek için Koltuk konusunda bölgenin en deneyimli AR-GE uzmanı Ferdi ÖZDEMİR’i bünyesine katmış, ortak olmuştur. Bu ortaklık ile birlikte ürün gamında değişikliğe gidilmiş ve modern tarzda Salon takımları ve Oturma odası takımları üretmeye başlanmıştır.

Sardunya Koltuk markasını kurumsallaştırırken öğrendiklerimiz ve daha önceki sektör tecrübemizle Avrupa’nin önde gelen koltuk üreticileri arasında yer edinmeyi hedeflemekteyiz. Günümüzde Sardunya markamız ile 500 takım ay ortalaması ile Türkiye’de 50 noktada corner bayilerimiz ve yurt dışında 40’ın üzerinde ülkede satış noktalarımız bulunmaktadır. Firmamız istihdam, Üretim ve İhracat kapasitesini daima arttırmak istemektedir.