Tasarımcılarımız

Ferdi
ÖZDEMİR

Ar-Ge çalışmaları ve yaratıcı tasarımları ile hem konforu hem de şıklığı amaçlayan Ferdi Özdemir ürünlerini yenilikçi, modern ve konforlun bütünlüğünü düşünerek tasarlıyor.


Mehmet
ÖZDURAK

1991 doğumlu, Anadolu Üniversitesi İçmimarlık Bölümü mezunudur. Meslekle tanışması, küçük yaşlarda fark ettiği resim çizme yeteneğini geliştirmeye karar verip, üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Yetenek sınavlarına katılmasıyla başlamıştır. 2010-2011 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümü ‘nü derece ile kazanmıştır. Yüksek öğrenim hayatının ilk senesini Yabancı Diller Bölümünde İng- hazırlık okuyarak, Üniversite öğreniminden 2014 -2015 öğrenim yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresince kendini Mekan tasarımının yanı sıra Mobilya Tasarımı ve Bilgisayar Destekli Tasarım konusunda geliştirerek, Ulusal yanşamalara katılıp ödüller kazanmıştır. 2016 yılından itibaren firmamıza Mekan ve Mobilya tasarımı noktalarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Menduha
ORDU

MENDUHA ORDU 1987 İnegöl’de doğdu Tekstil tasarımı lisansini tamamlandıktan sonra 10 yılı aşkın süredir sektörün önde gelen firmalarına styling ve mekan tasarımı hizmeti verdi.Tasarımlarında Modern ve minimal tarzı benimseyen tasarımcı devam eden projelerinde yenilikçi , sürdürülebilir ve katma değeri yüksek işler ortaya koymayı amaç edindi. Uzun zamandır kendi tasarladığı ürünler üzerinde çalışan tasarımcı 2021 yılında Dukha Home adı altında kendi markasını kurdu. Çalışmalarına Dukha Home bünyesinde firmalara danışmanlık hizmeti vererek sürdürmektedir.


ŞERİF ALİ
DEMİRTAŞ

1988 yılında İzmir'in Bergama ilçesinde doğdu. 2010 yılında Uludağ üniversitesi mobilya ve dekorasyon bölümünden mezun oldu. 2010-2019 yılları arasında Bursa'nın İnegöl ilçesinde mobilya sektöründe Ar-Ge ve tasarım bölümünde çalıştı. 2019 yılında kurmuş olduğu tasarım firmasında yenilikçi tasarım odaklı faaliyetlerini halen sürdürmektedir.