Tasarımcılarımız

Ferdi
ÖZDEMİR

1981 yılında İnegöl’de doğdu. Uzun yıllar İnegöl’ün önde gelen modern mobilya üreticilerinden birinde AR-GE sorumlusu olarak çalıştı. 2014 yılında, bölgenin en deneyimli AR-GE uzmanı olarak, Sardunya Bünyesine dahil olmuştur. Ar-Ge çalışmaları ve yaratıcı tasarımları ile hem konforu hem de şıklığı amaçlayan Ferdi Özdemir ürünlerini yenilikçi, modern ve konforlun bütünlüğünü düşünerek tasarlıyor. Tasarımda sade ve minimalist çizgileri tercih eder. Halen devam eden projelerinde prensip olarak katma değeri yüksek ve bir öncekinden daha yenilikçi olmak amaçlamaktadır.


Mehmet
ÖZDURAK

1991 doğumlu, Anadolu Üniversitesi İçmimarlık Bölümü mezunudur. Meslekle tanışması, küçük yaşlarda fark ettiği resim çizme yeteneğini geliştirmeye karar verip, üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Yetenek sınavlarına katılmasıyla başlamıştır. 2010-2011 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümü ‘nü derece ile kazanmıştır. Yüksek öğrenim hayatının ilk senesini Yabancı Diller Bölümünde İng- hazırlık okuyarak, Üniversite öğreniminden 2014 -2015 öğrenim yılında mezun olmuştur. Öğrenim süresince kendini Mekan tasarımının yanı sıra Mobilya Tasarımı ve Bilgisayar Destekli Tasarım konusunda geliştirerek, Ulusal yanşamalara katılıp ödüller kazanmıştır. 2016 yılından itibaren firmamıza Mekan ve Mobilya tasarımı noktalarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Menduha
ORDU

MENDUHA ORDU 1987 İnegöl’de doğdu Tekstil tasarımı lisansini tamamlandıktan sonra 10 yılı aşkın süredir sektörün önde gelen firmalarına styling ve mekan tasarımı hizmeti verdi.Tasarımlarında Modern ve minimal tarzı benimseyen tasarımcı devam eden projelerinde yenilikçi , sürdürülebilir ve katma değeri yüksek işler ortaya koymayı amaç edindi. Uzun zamandır kendi tasarladığı ürünler üzerinde çalışan tasarımcı 2021 yılında Dukha Home adı altında kendi markasını kurdu. Çalışmalarına Dukha Home bünyesinde firmalara danışmanlık hizmeti vererek sürdürmektedir.


ŞERİF ALİ
DEMİRTAŞ

1988 yılında İzmir'in Bergama ilçesinde doğdu. 2010 yılında Uludağ üniversitesi mobilya ve dekorasyon bölümünden mezun oldu. 2010-2019 yılları arasında Bursa'nın İnegöl ilçesinde mobilya sektöründe Ar-Ge ve tasarım bölümünde çalıştı. 2019 yılında kurmuş olduğu tasarım firmasında yenilikçi tasarım odaklı faaliyetlerini halen sürdürmektedir.


OLCAY
ŞEN

1983 yılında Bilecik’de doğdu. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Bölümünden mezun oldu. 2010-2015 yılları arasında çeşitli mobilya firmalarında Tasarım ve 3D Görselleştirme uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2015 yılından itibaren Serbest Tasarımcı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ödüller: ISMOB 2013 En iyi Yatak Odası 3.lük ISMOB 2014 En iyi yemek odası 1.lik